Liverpool vs Aston Villa: Alexis Mac Allister katastrofická třída

Comments · 122 Views

Svěřenci Jurgena Kloppa nějak dokázali zahodit dvougólový náskok ve Villa Parku.

Konec sezony pro emocionálně i fyzicky zničené hráče Fotbalové dresy Liverpool opravdu nemůže přijít dost brzy, což znovu podtrhla pondělní bláznivá remíza 3:3 s Aston Villou.

Reds dostali brzy vedení komickým vlastním gólem Emiliana Martineze, a přestože dovolili domácím vrátit se do hry, když po špatné přihrávce Alexise Mac Allistera nakonec vyrovnal Youri Tielemans z kopačky Ollieho Watkinse, svěřenci Jurgena Kloppa se díky dorážce Codyho Gakpa a hlavičce Jarella Quansaha dostali do dvougólového vedení.

Nicméně Mac Allister byl opět na vině, když se Levné dětské Fotbalové dresy Aston Villa vrátila do hry, když Jhon Duran vystřelil poté, co Argentinec neopatrně ztratil kontrolu nad míčem na hranici pokutového území. O pouhé tři minuty později udeřil náhradník znovu, tentokrát po střele Moussy Diabyho, a tým Unaie Emeryho, který se nachází na čtvrtém místě, se přiblížil postupu do příští sezóny Ligy mistrů.

Pánske Futbalové Dresy

Alisson Becker (6/10):

Alisson Alisson (2:0): Velmi blízko ke gólu vážně riskantní přihrávkou, ale předvedl několik důležitých zákroků proti Nicolu Zaniolovi a Diabymu. S žádným z gólů nemohl nic udělat.

Trent Alexander-Arnold (5/10):

Na pravém kraji obrany odehrál nezvykle klidný zápas, v němž se sice dostal k mnoha přihrávkám, ale bez většího efektu. Několikrát také ztratil míč.

Jarell Quansah (7/10):

Předtím, než vstřelil třetí gól Liverpoolu, se mu ale podařilo skvěle zablokovat útočníka.

Virgil van Dijk (6/10):

Znovu se rozčílil nad lajdáctvím obránců kolem sebe. I tak ale musí přijmout část odpovědnosti za to, že si nedokázal udělat pořádek v obraně.

Joe Gomez (5/10):

Gomez: na levém kraji obrany zastoupil Robertsona a dobře načasovaným výběhem připravil Gakpovi gólovou příležitost, ale Leon Bailey mu podle očekávání připravil opravdu těžké chvíle a v jednu chvíli se provinil i tím, že úplně ztratil Diabyho.

Harvey Elliott (8/10):

Další dynamický výkon 21letého hráče, který se podílel na dvou gólech, a to jak na odraženém kříži, který Martinez napálil do sítě, tak i na krásném volném kopu, který Quansah vybojoval hlavou.

Wataru Endo (6/10):

Endo: neúnavně pracoval, ale nedokázal se pořádně prosadit. Střídán 15 minut před koncem.

Alexis Mac Allister (3/10):

Jeho setrvání na hřišti bylo velkým překvapením, protože přihrávka, která vedla k vyrovnávací brance Villy, byla známkou jeho zjevné únavy. Chyba, která vedla k druhému gólu domácích, se tak zdála nevyhnutelná.

Útok
Fotbalové dresy Salah (7/10):

V prvním poločase dělal Lucasovi Dignemu různé problémy, ale čím déle se zápas táhl, tím jeho vliv slábl.

Cody Gakpo (8/10):

Na rozdíl od mnoha svých kolegů útočníků Holanďan dohrává sezónu v plné parádě. Jeho gól byl spravedlivou odměnou za další dobrý zápas v čele Liverpoolu.

Luis Diaz (6/10):

Kolumbijci nelze vyčítat snahu ani vášeň, ale byl viditelně frustrovaný z toho, že se mu nedaří něco vymyslet. Není překvapením, že byl v 75. minutě stažen ze hřiště.